Turistická hra Královédvorsko

Turistická hra Královédvorsko

6.7. 2016

Praktickým průvodcem po atraktivních místech kraje romantických šílenců vám bude letos nově připravená regionální turistická hra KRÁLOVÉDVORSKO. Základem hry je brožura s herním plánem, kterou návštěvníci získají po zaplacení vstupného buď v Městském muzeu ve Dvoře Králové nad Labem, v ZOO Dvůr Králové, nebo ji dostanou v Informačním centru v Kuksu po nákupu produktů v hodnotě alespoň 100 Kč.

Turisté budou během pobytu v regionu získávat na vybraných místech (ubytovací zařízení, restaurace, obchody a další) známky, které nalepí do herního plánu a získají některou z drobnějších cen (za 5 nalepených známek), nebo budou po nasbírání 20 známek zařazeni do slosování o hlavní ceny: 4 pobyty v regionu včetně víkendu v ZOO Dvůr Králové a Kuksu.

Losování se uskuteční po skončení hry, což je 17. září 2017.  Kromě herního plánu jsou v brožuře také podrobná pravidla, mapa s vyznačenými známkovými místy a turistickými cíli nebo informace o zapojených subjektech.

Královédvorsko netvoří jen údolí řeky Labe, lesy plné hub a borůvek nebo barokní kamenné perly. Královédvorsko žije své příběhy a ty nejznámější jsou postavené na skutečných, byť šílených a zároveň romantických základech. Proto jsme se rozhodli Královédvorsko pojmenovat KRAJEM ROMANTICKÝCH ŠÍLENCŮ.